News

Photogallery

Rada Pedagogiczna Klasowe Rady Rodziców Terminy zebrań rodziców w roku szkolnym 2017/2018 Godziny prowadzenia lekcji ( dzwonki ) Statut Szkoły. Koncepcja Pracy Szkoły. Regulaminy Patron szkoły Regulamin organizacyjny szkoły Przedmiotowe systemy oceniania Procedury Sekretariat Programy realizowane przez szkołę Hymn szkoły Historia szkoły Byli pracownicy szkoły Pracownicy niepedagogiczni Absolwenci szkoły Kalendarz roku szkolnego 2017/2018 Zarządzenia dyrektora szkoły Rada Rodziców Szkolny zestaw programów nauczania Międzyszkolny Turniej Pocztów Sztandarowych 25.04.2018 r.

Rada Pedagogiczna

 

DYREKTOR SZKOŁY
mgr Halina Kaczmarek

ZASTĘPCA DYREKTORA SZKOŁY
mgr Anna Szewczyk

ZASTĘPCA DYREKTORA SZKOŁY
mgr Bogumiła Gudzowska





1. mgr Beata Kwaśniewska - pedagog szkolny

2. mgr Agnieszka Brasse - bibliotekarz

3. mgr Elżbieta Sobkowiak - edukacja wczesnoszkolna, etyka, wych.kl.1 b

4. mgr Anna Belcarz - edukacja wczesnoszkolna, świetlica

5. mgr Elżbieta Stoga - edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. 2a

6. mgr Monika Plamowska - edukacja wczesnoszkolna, świetlica

7. mgr Mariola Michniewska - edukacja wczesnoszkolna wych. kl.3 a

8. mgr Maria Michajluk -muzyka, religia

9. mgr Izabela Rożek - edukacja wczesnoszkolna wych.klasa 1a, zajęcia komputerowe

10. mgr Agnieszka Prodyus - historia, wych. klasa 8 c

11. mgr Margareta Przysmak - matematyka, zajęcia komputerowe, wych. kl. 6 a

12. mgr Paula Malewska- plastyka

13. mgr Joanna Brysk - matematyka, wych. kl. 8 a

14. mgr Małgorzata Sabik - język polski, wych. kl. 8 b

15. mgr Jolanta Michajluk - przyroda, wych. kl. 4 b 
                                                                                 

16. mgr Dorota Cierpińska - język polski, wych. kl. 7 a

17. mgr Teresa Adolińska - religia, świetlica

18. ks. mgr Tomasz Szydełko - religia

19. mgr Paweł Gudzowski - wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna.

20. mgr Małgorzata Szewczyk-Sokalska - język niemiecki, wychowawca kl. 5 a

21. mgr Beata Korecka – wych.kl. 6 b, wychowanie fizyczne. 


22. mgr Izabela Kubów - świetlica

23. mgr Grzegorz Dynowski - informatyka, zajęcia komputerowe

24. mgr Marlena Sławińska - wych. kl. 5b, język polski 

25. mgr Sylwia Muchajer - język angielski 

26. mgr Elżbieta Wawrzyniak - język niemiecki

27. mgr Marcin Stankiewicz - wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna, technika, wych. kl. 6 c. 

28. mgr Magdalena Bizukojć-matematyka, wych.kl. 4 c.

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Jasieniu
    ul. M. Konopnickiej 10
    68-320 Jasień
    woj. lubuskie
  • 068 3710930

Galeria zdjęć