Osiagnięcia Szkoły 2010/11

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W JASIENIU

W ROKU SZKOLNYM 2010/11

1. Martyna Dzienisz-finalistka wojewódzkiego konkursu humanistycznego.
  2. Natalia Raginia-I miejsce w województwie w kategorii plastyka na Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym Klio.
  3. Klaudia Żuława-II miejsce w gminnym konkursie przyrodniczym; II miejsce w gminnym konkursie matematycznym; III miejsce w gminnym konkursie języka niemieckiego.
  4. Jakub Myśków-III miejsce w gminnym konkursie przyrodniczym;  I miejsce w gminnym konkursie matematycznym; II miejsce w gminnym konkursie języka niemieckiego.
  5. Małgorzata Skórzewska-III miejsce w gminnym konkursie matematycznym.
  6. Dryżyna szachowa-I miejsce w Grand Prix Lubska Szkół Podstawowych.

I miejsce w klasyfikacji indywidualnej-Krystian Sołtys.

1. Udział w wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek-   Katarzyna Szturomska, Łukasz Oryga, Wiktoria Ćwikłowska.
  2. Udział w Regionalnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Zielonej Górze-Katarzyna Szturomska, Łukasz Oryga.
  3. II miejsce w Konkursie Piosenki Turystycznej w Żarach-K. Szturomska,

Ł. Oryga.

1.   III miejsce w eliminacjach powiatowych  Turnieju Piłki Nożnej o Puchar        Tymbarku- drużyna chłopców.
  2.  Udział w powiatowych zawodach piłki nożnej chłopców-IV miejsce.
  3.  Udział w powiatowych zawodach piłki siatkowej chłopców i dziewcząt -IV miejsce.
  4.   Udział w  Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Kangur”.
  5.  Udział w  Ogólnopolskim Konkursie „MIX 2011” z języka niemieckiego.
  6.  Udział w  Ogólnopolskim Konkursie „Olimpus” z języka niemieckiego.
  7.  Udział w Wojewódzkim Konkursie „Ojczyzno ma”.
  8.  Udział w Ogólnopolskim Konkursie Śladami Starożytności Klio.
  9.  Udział w Rejonowym Konkursie Recytatorskim.
  10.  Udział w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym „Świetlik”.