News

Photogallery

Rada Pedagogiczna Klasowe Rady Rodziców Terminy zebrań rodziców w roku szkolnym 2017/2018 Godziny prowadzenia lekcji ( dzwonki ) Statut Szkoły. Koncepcja Pracy Szkoły. Regulaminy Patron szkoły Regulamin organizacyjny szkoły Przedmiotowe systemy oceniania Procedury Sekretariat Programy realizowane przez szkołę Hymn szkoły Historia szkoły Byli pracownicy szkoły Pracownicy niepedagogiczni Absolwenci szkoły Kalendarz roku szkolnego 2017/2018 Zarządzenia dyrektora szkoły Rada Rodziców Szkolny zestaw programów nauczania

Rada Pedagogiczna

 

DYREKTOR SZKOŁY
mgr Halina Kaczmarek

ZASTĘPCA DYREKTORA SZKOŁY
mgr Anna Szewczyk



1. mgr Beata Kwaśniewska - pedagog szkolny

2. mgr Agnieszka Brasse - bibliotekarz

3. mgr Jolanta Krupnicka - edukacja wczesnoszkolna, plastyka, wych. kl. 1 a

4. mgr Elżbieta Sobkowiak - edukacja wczesnoszkolna, etyka, wych.kl.3 a

5. mgr Anna Belcarz - edukacja wczesnoszkolna, wych.1 b

6. mgr Elżbieta Stoga - edukacja wczesnoszkolna, wych. kl. 3 b

7. mgr Monika Plamowska - edukacja wczesnoszkolna, wych.kl. 3 c 

8. mgr Mariola Michniewska - edukacja wczesnoszkolna wych. kl.2 a

9. mgr Maria Michajluk - edukacja wczesnoszkolna kl. 2 a, muzyka

10. mgr Izabela Rożek - klasa 3 b, zajęcia komputerowe

11. mgr Agnieszka Prodyus - historia, wych. klasa 7 c

12. mgr Margareta Przysmak - matematyka, zajęcia komputerowe, wych. kl. 6 a

13. mgr Paula Malewska- plastyka

14. mgr Joanna Brysk - matematyka, wych. kl. 7 a

15. mgr Małgorzata Sabik - język polski, wych. kl. 7 b

16. mgr Jolanta Michajluk - przyroda, wych. kl. 6 b 
                                                                                 

17. mgr Dorota Cierpińska - język polski, wych. kl. 6 a

18. mgr Julita Miszkurka - język niemiecki

19. mgr Teresa Adolińska - religia, świetlica

20. ks. mgr Szymon Kluj - religia

21. mgr Paweł Gudzowski - wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna.

22. mgr Małgorzata Szewczyk-Sokalska - język niemiecki, wychowawca kl. 4 a

23. mgr Beata Korecka – wych.kl. 5 b, wychowanie fizyczne. 


24. mgr Izabela Kubów - świetlica

25. mgr Grzegorz Dynowski - informatyka, zajęcia komputerowe

26. mgr Marlena Sławińska - wych. kl. 4b, język polski 

27. mgr Sylwia Muchajer - język angielski 

28. mgr Małgorzata Grześków - język polski. 

29. mgr Elżbieta Wawrzyniak - język niemiecki

30. mgr Marcin Stankiewicz - wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna, technika, wych. kl. 5 c. 

31. mgr Arkadiusz Athenstadt - technika, świetlica.   

32. mgr Magdalena Bizukojć-matematyka, wych.kl. 4 c.

i

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Jasieniu
    ul. M. Konopnickiej 10
    68-320 Jasień
    woj. lubuskie
  • 068 3710930

Galeria zdjęć