Jesteśmy w programach

woj. lubuskie

WIADOMOŚCI

• Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca 2018 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. W murach naszej szkoły gościliśmy burmistrza Andrzeja Kamyszka, zastępcę przewodniczącego Rady Miejskiej Danutę Rudnikowicz, przewodniczącego Rady Rodziców Marka Rudnikowicza, leśniczego Roberta Chaszczewskiego oraz rodziców i krewnych naszych uczniów. Uczniowie otrzymali nagrody za sukcesy osiągnięte w konkursach przedmiotowych, interdyscyplinarnych i sportowych. Przed nami wakacje ! Do zobaczenia we wrześniu.   Zdjęcia   Film

• 18 czerwca w szkole zorganizowano dzień sportu, w tym dniu nauczyciele zaprezentowali przedstawienie pt. „ Jak smutek ze zgryzotą po świecie wędrował” Można je zobaczyć tu.

Foto relacja z przeprowadzonych konkurencji sportowych tu.

• DZIEŃ W STAROŻYTNEJ GRECJI

Klasy 5 w ramach projektu przedstawiały dzień w Starożytnej Grecji. W czasie przerw prezentowane były: - życie codzienne Starożytnych Greków - igrzyska w Starożytnej Grecji - życie Bogów na Olimpie. Była to ciekawa lekcja i super zabawa.

ZDJĘCIA

• W niedzielę 17 czerwca 2018 r. odbyły się XX Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. We współzawodnictwie wzięło udział 27 drużyn w tym 15 młodzieżowych. Zawody rozegrano w konkurencjach: sztafeta pożarnicza i ćwiczenie bojowe. Nad prawidłowym przebiegiem rywalizacji czuwał sędzia główny Dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Lubsku st. kpt. Norbert Kawka.

Wyniki:

Drużyny młodzieżowe dziewcząt: 1 miejsce Złotnik, 2 Jasień, 3 Tuplice, 4 Lubanice, 5 Przewóz, 6 Niwica, 7 Górzyn, 8 Lipinki Łużyckie.

• DZIEŃ ZWIERZAKA "JA I MÓJ PUPIL"

15 czerwca Samorząd Uczniowski zorganizował dzień ze zwierzętami. Każdy mógł przyprowadzić swojego pupila do szkoły i zaprezentować go społeczności szkolnej. Zwierzęta brały udział w następujących konkurencjach: prezentacja pupila, konkurs piękności oraz pokaz umiejętności. Na początku dnia Sekcja Psów Poszukiwawczo Ratowniczych OSP Jasień zaprezentowała pokaz tresury , za co bardzo dziękujemy!

ZDJECIA

Nazwa użytkownika:
Hasło:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać

Czwartek 19.07.2018

• Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Jasieniu