Jesteśmy w programachKontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Jasieniu
  ul. M. Konopnickiej 10
  68-320 Jasień
  woj. lubuskie
 • 068 3710930

Mapa

WIADOMOŚCI

 • W dniach 7-8 grudnia w bibliotece szkolnej odbyły się szkolne eliminacje konkursu recytatorskiego „Las w prozie i poezji”. W kategorii klas 1-3 jury w składzie: p. Elżbieta Sobkowiak, p. Jolanta Krupnicka i p. Agnieszka Brasse nagrodziło: Antka Szewczyka ( kl. 3 a) za wiersz „Koncert na leśnej polanie” oraz Michała Kluwaka (kl. 3 b) za „Dudki i czubki”. W kategorii klas 4-6 jury w składzie: p. Dorota Cierpińska i p. Agnieszka Brasse wyróżniło: Zuzannę Janiak (z kl. 4 c) za wiersz „Dzik Tadzik” oraz Karolinę Stackiewicz (z kl. 4 c) za „Przygodę Wojtusia w lesie”. Laureaci otrzymali nagrody książkowe, a wszyscy uczestnicy drobne upominki. Nagrodzeni uczniowie wezmą udział w konkursie finałowym, który odbędzie się 14 grudnia w lubskim domu kultury. Gratulujemy i trzymamy kciuki !   Zdjęcia 

 •  

  6 grudnia do naszej szkoły zawitał Mikołaj w towarzystwie elfów, śnieżynek i reniferów. 

  Wszyscy, którzy byli grzeczni otrzymali prezenty ;-) 

  zdjęcia

   

 • W LDK Lubsko 24 listopada odbył się II turniej szachowy z cyklu Grand Prix Lubska Szkół. Naszą szkołę reprezentowała 11 osobowa drużyna w składzie: Dominik Morgaś 6a, Szymon Wiśniewski 6a, Jakub Tęcza 6a, Marcin Dobrucki 6a, Julia Gruszecka 6b, Patryk Przygocki 7c, Bartosz Borowiec 7a, Anna Kuśmierczyk 7a, Mateusz Kozimor 5a, Hubert Tomaszewicz 7c oraz Mikołaj Chaszczewski 6a. Zawodnicy rywalizowali w siedmio rundowych pojedynkach. W zawodach startowało 48 zawodników. 

  Duży sukces odniosła Julia Gruszecka, która w kategorii dziewcząt zajęła I miejsce zdobywając 5 punktów. Wsród chłopców naszej drużyny  najwięcej punktów zdobyli: Hubert Tomaszewicz-5pkt,, i Szymon Wiśniewski-4,5pkt. Gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnych turniejach.

 • Czuwaj! W piątek nasza drużyna zuchowa i harcerska oraz Schola bawiła się na Andrzejkach. Było wiele pląsów, konkursów oraz zabaw, śmiechu i radości bez miary. Wszyscy rozstaliśmy się w wyśmienitych humorach. Tylko nasz prowadzący DJ Piotr, gdy my się bawiliśmy rozwiązywał trudne zadania z fizyki. Życzymy powodzenia na maturze i oczekujemy w karnawale na kolejną dawkę muzyki. Następna nasza zbiórka odbędzie się w piątek o godz.16.00, zapraszamy harcerskim pozdrowieniem - Czuwaj!    Zdjęcia 

 • Znamy już wyniki konkursu plastycznego pt. „Mój ulubiony bajkowy bohater”. Konkurs organizowała biblioteka szkolna, a nagrody ufundowała Rada Rodziców. Wpłynęło 6 prac. Komisja postanowiła wyróżnić wszystkich uczestników. Są to:
  - Roxana Kozimor z kl. 1 a
  - Kamil Matrunionek z kl. 1 a 
  - Amelia Rudnikowicz z kl. 3 c
  - Milena Szakoła z kl. 3 b
  - Bartosz Wawrzyniak z kl. 3 c
  - Nikola Zimna z kl. 3 c.
  Gratulujemy! Prace można oglądać na wystawie w bibliotece szkolnej.

Logowanie

Nazwa użytkownika:
Hasło:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać

Galeria zdjęć

Piątek 15.12.2017

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Jasieniu
  ul. M. Konopnickiej 10
  68-320 Jasień
  woj. lubuskie
 • 068 3710930

Galeria zdjęć