• Happening-Światowy Dzień Wody

Klasa 1b przygotowała plakaty o oszczędzaniu wody i na szkolnych korytarzach zorganizowała happening .

• Powitanie WIOSNY

,,Wiosna,wiosna, ach to ty...""czyli pierwszy Dzień Wiosny w naszej szkole.

• .

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w koncercie - filharmonii ,,Bachata, salsa i merengue- jedzenie, czy latynoskie tańce'' Biura Koncertowego Orfeusz. Wysłuchali utwory latynoskie: salsę, bachatę, ruedę, rumbę, sambę , poznali budowę klarnetu oraz zaśpiewali utwór portorykański Despasito. Duże wrażenie zrobił instrument , na którym podczas gry należy siedzieć- kahon- jest to skrzynka perkusyjna .

• Szkolny Konkurs Recytatorski

Dziś  odbyły się eliminacje szkolne Konkursu Recytatorskiego. Do etapu środowiskowego zakwalifikowali się Zuzia, Konstancja oraz Amelia.Gratulujemy!

• Załoga FAST -klasa 1b

Zajęcia z realizowanego międzynarodowego projektu mają na celu poprawę świadomości odnośnie objawów udaru mózgu, którego głównym celem jest zapewnienie Superbohaterom możliwości dalszego robienia tego, co potrafią najlepiej- wywierania pozytywnego wpływu na życie naszych dzieci.

Drodzy Dziadkowie! Wasze wnuczęta, w dniu Waszego święta, opowiedzą Wam i zaproszą do wykonania zadań,obejrzenia filmu  i poznania Superbohaterów. To wielka misja- ratowanie życia!

• Superbohaterowie- to Babcia i Dziadek

Nasza misja-ocalenie naszych Dziadków- przesyłamy najserdeczniejsze życzenia

Nasza szkoła przyłączyła się do inicjatywy, w ramach której nasze dzieci podarują swoim Superbohaterom niesamowity prezent- dar wiedzy, który pewnego dnia może  uratować im życie.

Projekt Bohaterowie Załogi FAST został opracowany w celu promowania ważnych interakcji pomiędzy dziećmi a ich bliskimi – Superbohaterami , a także przekazania całej rodzinie wiedzy, która pewnego dnia może uratować życie.

• Z wizytą u przedszkolaków

Na zaproszenie Przedszkola klasy pierwsze oglądały przepiękne i pouczające przedstawienie oparte na baśni ,,Dziewczynka z zapałkami". Dziękujemy małym artystom. Byliście Wspaniali.

.

• Konkurs recytatorski -Las w prozie i w poezji

Uczniowie naszej szkoły-Emila, Wojtek i Piotr uczestniczyli w konkursie recytatorskim ,,Las w prozie i w poezji"  organizowanym przez Nadleśnictwo Lubsko. II miejsce zdobyła Emilia Brasse. Gratulujemy .

• Przedstawienie teatralne

Uczniowie klas pierwszych i trzecich wybrali się do  LDKu w Lubsku na przedstawienie ,, Pocahontas", która oczarowała widzów wdziękiem, dobrocią i ciekawością świata .Niewątpliwie walorami przedstawienia były interesujące kostiumy, rekwizyty, charakteryzacja bohaterów, ciekawa sceneria i indiańska muzyka.

• Koncert z cyklu ,,W Krainie Pani Muzyki''

Podczas koncertu Lubuskiego Biura Koncertowego ,,Orfeusz " uczniowie poznali ,,instrumenty z duszą"- skrzypce i kontrabas . Wraz z księżniczką Wiolinką wybrali się w świat muzyki i wyobraźni.

• Bezpieczna zima

Bezpieczna zima- spotkanie z funkcjonariuszami z Posterunku Policji w Jasieniu dotyczące odpowiedniego i bezpiecznego zachowania podczas zimy. Dziękujemy za podarunki-odblaski,dzięki którym dzieci będą bardziej widoczne.

• Andrzejkowa zabawa w klasach pierwszych.

• " Poznaj Polskę na sportowo"

Podczas ogólnopolskiego finału " Poznaj Polskę na sportowo" nasz uczeń Stanisław S. miał okazję do zwiedzenia Warszawy oraz spotkania się z selekcjonerem reprezentacji Polski Michałem Probierzem.

strona: